Ова се новите модели на Адидас машки чевли за пролет 2014

10 декември 2013

Вака изгледаат новите модели на машки чевли од спортскиот бренд  „Адидас“ за пролет 2014 година. Пастелна, кралска сина и црна нијанса е колоритниот избор, а изработени се од дебело платно и антилоп и имаат необичен и впечатлив ѓон во форма на кучешки заби. Овие модели пред почетокот на пролетта ќе се најдат на полиците од продавниците на брендот. Ви се допаѓаат?

 

Објавено:
10 декември 2013
Категорија: 
Модни додатоци