Чанта која го издава вашиот карактер и го персонализира вашиот изглед. Елегантни и достоинствени. Со оваа парола модната куќа Прада ги претстави новите девет модели на чанти кои веќе се достапни во нивните салони ширум светот. Изработени од најсофистициран брокат во тиркизна и бордо нијанса со принт од коцки, сигурно ова ќе бидат новите омилени модни додатоци на светските трендсетерки.

Објавено:
15 јули 2013
Категорија: 
Модни додатоци