Стилски венчиња од Елена Лука се модниот хит што ќе ја акцентира вашата индивидуалност

20 септември 2019

Модните додатоци имаат улога да ја нагласат вашата стилска индивидуалност.

Затоа секогаш вреди да им се посвети внимание.

Веќе неколку сезони како украсните венчиња за глава се вистински моден хит, а нивната популарност продолжува и оваа есен.

Во понудата на нашиот моден бренд Елена Лука ќе наидете на неодолив избор на уникатни венчиња за глава.

Од масивни со нагласени детали до мнималистички со суптилен сјај, изборот за секоја пригода и за сечиј имиџ, е шик и шармантен.

Истите може да ги најдете во продажба во ателјеата на Елена Лука или на онлајн продавницата на брендот.

 

Објавено:
20 септември 2019
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
925 пати