Ваучери со попуст за уникатниот накит Nina Box

30 ноември 2016

Nina Box е француски дизајниран накит изработен со Сваровски кристали.

Она што го прави накитот единствен е тоа што е со патентиран дизајн и секое парче е уникатно. Материјалот од кој се изработува овој накит е антиалергентски челик со 3мм позлата бело и жолто злато и дел 925 сребро. Сите ЕУ стандарди се исполнети, а вклучена е и гаранција за квалитет како и сертификат за автентичноста на кристалите.


Nina Box Fashion е екслузивен увозник на брендот Nina Box за Македонија. Целта на оваа компанија е да се збогати понудата и изборот на пазарот, а сепак да има прифатливи цени и секој да е задоволен и среќен.


Има широк асортиман на производи: ланчиња, алки, обетки, прстени, сетови и сите тие се изработени до најситни финеси согласно правилата и контрола на квалитетот.


Nina Box Fashion во соработка со нашиот моден портал fashionel.mk одлучи да ги израдува читателите со тоа што ќе доделуваме ваучери со 15 проценти попуст за сите парчиња накит. Се што треба да направите е да го побарате вашиот ваучер на нашиот меил contact@fashionel.mk наведувајќи го секако Вашето име и презиме.


Ние ќе ви одговориме на вашиот меил и ќе ви испратиме код и ваучер.
Се ближат празници па сакаме да ги израдуваме нашите читатели, а со тоа  да се израдуваме и самите себеси!

 

Објавено:
30 ноември 2016
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
768 пати