Видете кои модни додатоци ќе владеат наредната пролет

15 октомври 2013

На модните недели се претставија голем број очила за сонце, чанти, чевли и накит кои ќе се најдат на полиците во продавниците наредната пролет.

Богатата понуда на аксесоар се состои од следното: футуристички сандали од Кристијан Диор, минималистички чанти од Џил Сандер, венчиња од Долче и Габана, марами од Макс Мара, очила за сонце од Стела Мекартни кои може да ги комбинирате со  масивни алки,прстени и обетки.

Објавено:
15 октомври 2013
Категорија: 
Модни додатоци