Впечатливи клач чанти за вечерно излегување

16 ноември 2013

Малечките клач чанти се доволни во нив да ги собереме сите ситници кои ни се неопходни за добар провод. Минијатурните чанти со интересни детали и оваа сезона се хит, па ние специјално за вас издвоивме 10 модели од Зара во разни бои, текстури и принтови.

Објавено:
16 ноември 2013
Категорија: 
Модни додатоци
Тагови: 
Зара клач-чанта