И наједноставниот изглед ќе добие гламурозен сјај доколку го надополните со вистинското парче накит.

Масивните ѓердани се особено актуелни, а изборот на такви аксесоари во P.S Fashion е неодолив.

Затоа, независно каков е вашиот личен имиџ, ви препорачуваме масивен ѓердан од овој бренд што лесно ќе се вклопи во сечија стилска приказна.

Земјените неутрални тонови на овој прекрасен ѓердан од P.S Fashion го олеснуваат комбирањето со облека во различни бои и за различни пригоди.

 

 

Објавено:
28 мај 2015
Категорија: 
Модни додатоци