Трендсетерките пред време се подготвуваат за секоја наредна сезона, па покрај стандардните чевли на висока потпетица кои се задолжителен дел од нивната богата колекција,  тука се и патиките кои се одличен избор за спортски, и спортско – елегантни комбинации.

Новата пролетна колекција на италијанскиот бренд Ash нуди разни модели на патики, меѓу кои се веќе познатите на полна пета кои ќе бидат ин и оваа сезона, а тука се и итересните модели на старки.  Богатата понуда варира од еднобојни до шарени модели и оние со принтови. Ваше е само да го одберете вашиот омилен модел на патики.

Објавено:
20 јануари 2014
Категорија: 
Модни додатоци