Зошто треба да го посетите Топ Шоп уште денеска?

15 јануари 2019

Ако сте љубител на шопингот, ова е вистински период од годината за вас! Во тек се бројни распродажби, а токму такви акции има и во Топ Шоп.

Сега можете едни од омилените производи да ги добиете по многу поповолна цена.

„Размислувавме што можеме да понудиме, да биде со висока ценовна вредност, а воедно да е функционално и убаво, па едногласно се сложивме дека тоа е последната Walkmax колекција. Изминативе месеци имавме тотален наплив на пофалби и нарачки за сите Walkmaxx нови модели. Броевите ни се трошеа брзо, па имаше потреба и од нови залихи... Но, сето ова навистина нè израдува, особено фактот дека луѓето веќе знаат да препознаат квалитет и знаат да ценат добар дизајн“, велат од „Студио Модерна“.

Тргнувајќи од сево ова, Wallkmaxx и Топ Шоп ја отвораат најголемата Walkmaxx распродажба. Попустите се и над 60% на одредени модели, а во кошницата производи на попуст влегуваат сите оние кои се покажаа како растечки тренд изминатава година: старките, оксфортките, женските Wedge чевли, машките Pure стилски чевли, балетанките со машничка, папучите... а како јаготка на шлагот ги додадовме моментално најпродаваните зимски чизми!

„Секогаш се трудиме да сме први и иновативни! Така што, ако бегате од метежот по продавници, нарачајте преку Интернет, само еден клик ве дели од омилените обувки. Најубавите работи кратко траат, па и Walkmaxx акцијата истекува, не ја пропуштајте. Кликнете веднаш ТУКА!“, порачуваат од „Студио Модерна“.

Нема причина зошто да не ги послушате!

 

 *Комерцијален текст

Објавено:
15 јануари 2019
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
792 пати