Ѕвездите со нивните семејства на црвениот тепих

13 март 2023

Дел од познатите се одлучија да донесат членови од своето семејство како придружба на Оскарите. А кој може да биде поголема поддршка од најблиските?

Анџела Басет со сопругот актер, Кортни Б. Ванс и 17 годишните близнаци Бронвин и Слејтер.

Брендон Фрејзер со партнерката и синовите Лиланд, 16 и Холден 18.

Колин Фарел со 13 годишниот син Хенри.

Режисерот на филмот Елвис, Баз Лурман со ќерката Лилијан Аманда 19 и сопругата костимограф Кетрин.

Енди Мекдауел со ќерката Рејни, 33.

Холивудската легенда Џејмс Хонг со ќерката Ејприл, 44.

Џенифер Конели во придружба на синот Стелан, 19.

Џулија Луис Драјфус со 30 годишниот син Хенри.

Актерката од Малата сирена, Хали Бејли, со 17 годишниот брат Брансон.

Прекрасната Селма Хаек со 15 годишната ќерка Валентина Палома.

Фото: Getty

Објавено:
13 март 2023
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
674 пати