Андреј Пејиќ во тренди комбинација

21 август 2013

На големата прослава организирана од компанијата  Moet & Chandon, по повод 270 години од постоењето, еден од ВИП гостите беше и Андреј Пејиќ. Во свој стил, Андреј одбра сексапилна комбинација - црни кожени панталони, со краток црн топ од жерсеј. Преку тоа моделот облече кожено елече со сребрени нитни.

Изгледот го заокружи со црни чевли до глуждот со принт и мини чантичка, исто така со принт и тоа од питон.

Објавено:
21 август 2013
Категорија: 
Сцена