Бекамови модни близнаци на одмор во Италија

7 август 2019

Семејството Бекам деновиве одмара во Апулија во Италија. За тоа како си поминуваат сведочат објавите на социјалните мрежи.

Токму една таква го привлече вниманието на медиумите. 

 Дејвид сподели „стори“ со фотографија на која тој и сопругата се идентично облечени, при што поранешниот фудбалер се пошегува дека тој прв се облекол, а дека Викторија го копира.

Се работи за комбинации во беж и бела нијанса.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @brcbeckham onAug 6, 2019 at 9:48am PDT

 Покрај оваа, Бекамови објавија и други фотографии, од кои се гледа дека одлично си поминуваат. Интересно е што познатото семејство секогаш оди заедно на одмор, што е вистинска реткост за светски познати ѕвезди.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by david backham.. (@david_backham_fc_) onAug 6, 2019 at 5:34pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Family Beckham (@victoriaposhcbeckham) onAug 6, 2019 at 12:57pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @brcbeckham onAug 6, 2019 at 10:08am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @brcbeckham onAug 6, 2019 at 9:46am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @brcbeckham onAug 6, 2019 at 9:45am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @brcbeckham onAug 6, 2019 at 9:43am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @brcbeckham onAug 6, 2019 at 9:11am PDT

 

Објавено:
7 август 2019
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
8.009 пати