Божиќ во домовите на познатите блогерки

25 декември 2018

Божиќните празници секогаш носат посебен, топол амбиент што ја облагородува домашната атмосфера.

Така и овој Божиќ беше дочекан во бајковито расположение во домовите на познатите модни блогерки, за што може да посведочиме и на социјалните мрежи, каде тие објавуваат фотографии со кои ни пренесуваат дел од нивната домашна, празнична идила.

А Божиќ не поминува без магичната новогодишна елка, колачиња и се разбира убаво спакувани подароци.
Еве како изгледа овој посебен празник во домовите на познатите блогерки...

 

Објавено:
25 декември 2018
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
2.527 пати