Божиќните честитки на познатите

27 декември 2021

Голем дел од познатите ѕвезди изминатиов викенд го прославија Божиќ. Дел од атмосферата ја пренесоа и на социјалните медиуми.

Некои споделуваа фотографии од спонтани моменти, некои се фокусираа на уредувањето и трпезата, а додека некои се одлучија за фотографии специјално направени за момент, како честитка до сите што го празнуваа католичкиот Божиќ и до нивните фанови.

Дел од нив ви одвоивме во продолжение:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sam Asghari (@samasghari)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Olivia Rodrigo (@oliviarodrigo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Cattrall (@kimcattrall)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barack Obama (@barackobama)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner)

 

 

Објавено:
27 декември 2021
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
4.831 пати