Божиќните честитки на познатите: Бекамови во пижами, Џеј Ло во секси црвен фустан

25 декември 2020

Ден пред Божиќ (според католичката вероисповед), голем дел од познатите ѕвезди ги споделија своите честитки на социјалните мрежи.

Секој во свој стил посака радост, мир и поубави моменти во следната година.

А како изгледаа нивните фотографии, ви презентираме во продолжение:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Goldie Hawn (@goldiehawn)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jamie Dornan (@jamiedornan)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lea Michele (@leamichele)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nicole "Snooki" (@snooki)

Објавено:
25 декември 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.301 пати