Дејвид Бекам горд на ќерка си: Харпер честиташе Божиќ на знаковен јазик

23 декември 2019

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам викендов се пофали со својата ќеркичка Харпер. Тој објави видео на Инстаграм профилот, под која напиша дека Харпер е неверојатно слатка и дека сака на сите да им го честита Божиќ.

А од видеото се гледа дека таа го прави на знаковен јазик.

 
 
 
View this post on Instagram

I mean come on this is ridiculously cute & Harper wanted to wish everyone a very Merry Christmas #ASL

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) onDec 21, 2019 at 5:32am PST

 После таа објава следеше уште една, во која познатиот спортист сподели дека Харпер и нејзиниот брат Круз имаат кршевка.

Тој сподели со своите инстаграм следбеници дека е горд што може да ги види своите деца во такво издание и за така убав повод. 

Погледнете:

 Својата радост ја сподели и Викторија Бекам, а честитки упати и нејзината долгогодишна пријателка, Ева Лонгорија.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) onDec 21, 2019 at 1:08pm PST

 

Објавено:
23 декември 2019
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
798 пати