Дејвид и Бруклин Бекам како модни близнаци

21 декември 2017

Дизајнерката и поранешна пејачка, Викторија Бекам, вчера на својот Инстаграм профил објави фотографија од сопругот Дејвид и синот Бруклин.

„Моите згодни момци“, стои на објавата.

Инаку, фотографијата на која спортистот и најстариот син носат исти троделни одела, е од свадбена церемонија на братот на Викторија.

Среќната сестра објави и видео од првиот танц на Кристијан и Ема.

Викторија е позната по тоа што често споделува семејни моменти, некриејќи колку е горда на семејството и колку ужива во времето со нив.

Така, неодамна објави фотографија од сите четири деца заедно, како и тоа дека се радува на враќањето на Бруклин дома за празниците.

 

 

Mummy and Harper having so much fun with @tatianaalida_illustration X kisses VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onDec 16, 2017 at 4:47am PST

 

Објавено:
21 декември 2017
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.521 пати
Извор: 
daily mail