Џеј Ло објави роденденска фотографија со Бен Афлек

24 јули 2021

Џенифер Лопез денеска го прославува 52 роденден. Публиката е навикната од неа да очекува некоја раскошна забава со многу гости. 

Но, не и овој пат. Пејачката на Инстаграм објави фотографии во бикини и Долче и Габана наметка, а во нејзиниот роденденски албум се најде и фотографија со Бен Афлек со која и самата официјално ја потврди нивната врска.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Претходно, низ медиумите се појавија папарацо фотографии на кои се гледа дека ужива во негово друштво на јахта во Монако.

Тие веќе извесно време се под будното око на јавноста. По раскинувањето на свршувачката со Алекс Родригез, малкумина можеа да претпостават дека оваа некогашна двојка, која исто така беше свршена, повторно ќе биде заедно. 

Инаку, тие ја раскинаа свршувачката поради неверство.

Имајќи ги предвид овие папарацо фотографии, многумина го очекуваат и официјалното појавување на двојката во јавност.

Објавено:
24 јули 2021
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
3.577 пати