Џеј Ло во креација на Бијонсе

22 декември 2020

Што и да облече, Џенифер Лопез, привлекува внимание. Но, кога тоа е парче од нејзина колешка, тогаш модните медиуми не можеа да ја заобиколат веста.

Имено, пејачката сподели фотографија на која носи спортска комбинација во златна нијанса со потпис на модната линија на Бијонсе - Ivy Park, која ја лансираше во соработка со „Адидас“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

Лопез се одлучи да ја заокружи комбинацијата со чизми, очила за сонце и златен накит.

Дел од светските модни магазини дека оваа нејзина комбинација повторно го разгорела интересот по парчињата на Бијонсе и тоа доволно говори за моќта што ја имаат на својата публика и социјалните мрежи.

 

Објавено:
22 декември 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
225 пати
Тагови: 
Џеј Ло Бијонсе