Џиџи Хадид објави прекрасни труднички портрети на нејзиниот Инстаграм

27 август 2020

Топ моделот Џиџи Хадид ги почести своите обожаватели со прекрасни труднички портрети што вчера ги објави на својот профил на Инстаграм.

Откако во април  ја соопшти веста дека заедно со нејзиното момче Зејн Малик го очекуваат нивното прво дете, таа во меѓувреме не се експонираше многу со јавноста.

Па сега, овие црно-бели фотографии беа вистинско, пријатно изненадување за нејзините 56 милиони следбеници на Инстаграм.

На фотографиите Џиџи позира во транспарентни фустани што го откриваат трудничкиот стомак на топ моделот.

Погледнете...

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) onAug 26, 2020 at 6:09am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) onAug 26, 2020 at 6:07am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) onAug 26, 2020 at 6:06am PDT

Објавено:
27 август 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
643 пати
Тагови: 
Џиџи Хадид