Ѕвездата на серијата „Game of thrones“ сними нов едиторијал

5 март 2014

Едно од најпознатите лица на серијалот „Game of thrones“, Емилија Кларк сними нов едиторијал во кој покажува сосема друга страна од себе си – женствена и слатка истовремено. Актерката која во серијата е препознатлива по долгата руса коса, за потребите на магазинот позираше пред фото објективот на Џејсон Ким,а за стајлингот се потпишува Вирџија Бенароуч.

Објавено:
5 март 2014
Категорија: 
Сцена