Емотивна роденденска честитка на Викторија Бекам за Дејвид

2 мај 2020

Поранешниот фудбалер, Дејвид Бекам денеска го прославува 45 роденден. По тој повод, неговата сопруга Викторија му упати емотивна роденденска честитка.

На својот инстаграм профил, таа првин објави ретро фотографија од младоста.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onMay 1, 2020 at 11:31pm PDT

 „Се сеќавам на нашите прошетки со Снуп и Пафи во Манчестер. Сè уште шетаме заедно и 23 години подоцна. Те сакам многу!“, стои под објавата.

Но, тоа не беше сè.

Таа потоа обојави и видео од фотографии и моменти од нивниот живот.

„Среќен роденден на најдобриот татко. Славиме во карантин, а ни недостасува Бруклин Бекам и сите наши пријатели и роднини. Ве сакаме сите“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onMay 1, 2020 at 11:34pm PDT

 

Објавено:
2 мај 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
2.796 пати
Тагови: 
Бекам