Ен Хатвеј во одлично издание!

21 август 2015

Дека маркантната Ен Хатвеј можен да биде и одличен модел, покрај тоа што е и неверојатна актерка, сведочи и нејзината фотосесија за септемврискиот број на магазинот InStyle каде воедно ја краси и насловната страна.

Софистицирана и елегантна, Ен носи парчиња на Нина Ричи, Прада и Валентино што се своевиден микс на алтернативен рок стил и елегантни костими со минималистички крој.

Сите фотографии се направени во црно-бела техника што на едиторијалот му дава дополнителна уметничка тежина.

Објавено:
21 август 2015
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
707 пати