Еротска најава: Џеј Ло комплетно гола на фотографиите за новата песна

26 ноември 2020

Џенифер Лопез дефинитивно знае како да го привлече вниманието. Речиси и да нема ден да не напрви нешто со што ќе си го обезбеди местото во медиумите, а и кај публиката, а тоа внимание секако ѝ носи заработувачка.

Овој пат, одлучи најавата за новата песна „In the morning“ да ја направи со фотографија на која е комплетно гола и гордо го покажува мускулестото тело.

Освен најавната фотографија, таа на социјалните мрежи објави и кратко најавно видео, во кое има повеќе еротски фотографии.

Дали оваа естетика ќе го прати и видео-записот е прашањето кое многумина ги интересира после ваквата најава. Но, за одговорот ќе треба да се почека до утре, кога ќе се случи и премиерата.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

Објавено:
26 ноември 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
8.678 пати