Фоторгафиите на познатите од Денот на благодарноста

27 ноември 2020

Американците вчера го прославија Денот на благодарноста. По тој повод, голем дел од познатите ѕвезди објавија фотографии и видеа на социјалните мрежи.

Софија Вергара одлучи да го организира семејниот ручек надвор, а проследен со фантастична декорација. Рис Витерспун сподели фотографии до семејството. Кејти Холмс е меѓу оние ѕвезди кои споделија ретро семејни фотографии.

Селин Дион го честиташе празникот со фотографии во природа, додека Џенифер Анистон пиша дека таа и нејзиното кутре се благодарни.

Во продолжение погледнете ги нивните објави и уште неколку други:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by John Legend (@johnlegend)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jimmy Kimmel (@jimmykimmel)

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss)

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lea Michele (@leamichele)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Janet Jackson (@janetjackson)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by camila mendes (@camimendes)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Céline Dion (@celinedion)

 

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MALUMA (@maluma)

 

 

 

Објавено:
27 ноември 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
6.261 пати