Гвинет Палтроу е Кери Бредшо во реалниот живот

15 февруари 2014

Таа е мајка, авторка и исклучително добра актерка – и да не заборавиме, најубавата жена за 2013 според магазинот Пипл.

Но, во случај да не сте забележале, таа има и неверојатно добра колекција на чевли. Секси сандали, тренди чизми и уникатни креации од некои од најдобрите дизајнери на светот како Џими Чу, Џузепе Заноти, Брајан Атвуд и многу други.

Ако сте љубител на Гвинет и уште повеќе на чевли, во што не се сомневаме, тогаш ова е вистинскиот текст за вас.

cela

Кренете си го адреналинот со нејзината неверојатна колекција на чевли составена од најубавите парчиња на светот што и таа, како и впрочем Кери Бредшо, едноставно ги обожуваат и слават!

Објавено:
15 февруари 2014
Категорија: 
Сцена