Хајди Клум позираше за својата линија долна облека

1 јули 2015

Супермоделот Хајди Клум со своите 42 години изгледа фантастично на фотографиите за новата кампања за нејзината линија на долна облека Heidi Klum Intimates.

Заводлива и сексапилна исто како и ексклузивните парчиња долна облека, Хајди очигледно одлично ја одржува својата фигура.

Фотографиите на кои Хаиди позира во долна облека од тантела во интензивна црвена и виолетова, како и пастелно розова боја, ги направи Франческо Короѕини во Лос Анџелес.

 

Објавено:
1 јули 2015
Категорија: 
Сцена