Холивудските ѕвезди лежерни во летни фустани

23 јули 2013

Во летниот период најудобно се чувствуваме во лесни и лелеави фустани направени од природни ткаенини како памук и лен, кои може да бидат со макси или миди должина, еднобојни или со шарен дезен, наменети за градска атмосфера или прошетка до плажа. Истото важи и за познатите личности кои во неофицијални пригоди преферираат лежерни летни изгледи. За илустрација погледнете ја галеријата…

 

Сиена Милер, Риз Витерспун и Селена Гомез  Сиена Милер, Риз Витерспун и Селена Гомез

 

 

 

Објавено:
23 јули 2013
Категорија: 
Сцена