Инстаграм стил: Несекојдневна и во секојдневието - Лорен Санто Доминго

13 септември 2022

Припадничката на њујоршката елита и сопственичката на познатата онлјан дестинација за луксузен шопинг Мода Операнди, Лорен Санто Доминго важи за една од најуспешните жени во модната индустрија.

Животот го живее на „висока нога", па нејзиното секојдневие неретко е како од сцени на „Сексот и градот".

Таков е и нејзиниот личен стил. Несекојдневен и во секојдневието. А нејзиното секојдневие е на Менхетн, на Њујоршката модна недела или на состанок со богатите клиенти на Мода Операнди. Може да си дозволи луксуз и тоа знае како најдобро да го искористи.

Што е уште побитно, поседува изострено стилско чувтсво, па кога ќе се искомбинираат сите аспекти од нејзиниот карактер, можности и животен стил, добивате навистина инспиративен лик од секој аспект, особено моден.

За уживање во гламур од прва рака, ве носиме директно на нејзиниот Инстаграм профил.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Santo Domingo (@thelsd)

Објавено:
13 септември 2022
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
556 пати
Тагови: 
Мода Операнди