Како да ги вклопите фустаните во деловниот стајлинг

31 јануари 2023

Фустаните можат одлично да се вклопат во деловниот стајлинг, а ако во вашиот гардеробер имате ваков фустан, ќе го скратите и времето за подготовка наутро.

Едно парче побрзо се комбинира од две, па остава простор за уште неколку минути сон.

Фустаните одлично се сложуваат со чизми и капути, а за тоа како можете да ги комбинирате и притоа да изгледате елегантно и комотно погледнете подолу.


 Фото: Pinterest

Објавено:
31 јануари 2023
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
922 пати