Како изгледаа познатите на LACMA гала вечерта

4 ноември 2013

Celebrities-LACMA-Art-Film-Gala-2013

Речиси цел холивудски крем се појави на годинешната гала свеченост Lacma art+film, која повторно ја организираше модната куќа Гучи. Случувањето е организирано во чест на славниот режисер Мартин Скорсезе, омилен на голем број актери, кои неговите улоги не ги одбиваат.

Секој со својот изглед се потруди да придонесе за забавата, некој успешно некој помалку успешно. Една од најзабележаните беше Кејт Хадсон со тоалета токму на Гучи со длабоко деколте, а како изгледаа останатите, погледнете во продолжение.

Објавено:
4 ноември 2013
Категорија: 
Сцена