Како славните девојки ја дочекаа Новата година?

3 јануари 2014

Ријана, Наоми Кемпбел, Сара Џесика Паркер,Кара Делевињ, Парис Хилтон, сите ја дочекаа новата со најблиските едни  во ресторани други на плажа. Во продолжение од галеријата погледнете кој лумпуваше повеќе, а кој помалку. Нас најмногу не изненади Парис Хилтон која за најлудата ноќ се проба како ди-џеј.

 

Објавено:
3 јануари 2014
Категорија: 
Сцена