Кендал Џенер и Ирина Шајк топлес во новата кампања на Марк Џејкобс

13 февруари 2023

Марк Џејкобс ја стартуваше својата најнова кампања за пролет-лето 2023, а главни ѕвезди на истата се Ирина Шајк и Кендал Џенер.

Фотографиите и видеата се снимани во Лос Анџелес под креативно водство на фотографот и режисер Тајрон Лебон, а супермоделите се појавуваат топлес со некои од клучните парчиња од новата колекција.

Кендал ја рекламира микро кожната tote чанта во бел корсет и пантолони што одговараат на стајлингот, додека Шајк е фотографирана со модел од најпродаваните Snapshot чанти од брендот.

Освен својот сексипил, двете девојки позираат со чевли на ултра висока платформа, накит со потпис на брендот и долна облека.

Моделите од новата колекција веќе можат да се купат на веб страната на модната куќа.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Фото: hollywoodlife

Објавено:
13 февруари 2023
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
317 пати
Тагови: 
Марк Џејкобс