Кендал и Крис Џенер бунтуваат без панталони!

24 декември 2014

Магазинот Love објави уште едно изненадување за Новата година со нивната нова миленичка Кендал Џенер.

Сѐ ќе беше сосема во ред, доколку на снимањето на провокативното видео не и се придружи и нејзината мајка, 59 – годишната Крис Џенер.

Во краткото видео снимено од Даг Инглиш, мајката и ќерката танцуваат во секси транспарентни хулахопки додека и се спротивставуваат на новогодишната елка.

Дека светот е преплавен со семејството Кардашијан – Џенер, говори и фактот што пред само два дена беше објавена новата кампања на Балман во која главните улоги им беа доделени на Ким и Канје.

И сѐ би било симпатично доколку 59 – годишната мајка Џенер не е постојано во чекор со нејзините ќерки, без да сфати дека тие се многу помлади од неа.

И не е дека ни пречи моментот на семејно фотографирање и снимање за празниците, ниту пак имаме нешто против нејзините години, но конечно е време да им го отстапи местото на нејзините потомци без да се натпреварува со нив. А и некако не е вкусно да биде подеднакво секси со нејзината 19 – годишна ќерка!

Што мислите вие?

Објавено:
24 декември 2014
Категорија: 
Сцена