Ќерката на Мајкл Даглас и Кетрин Зета Џонс е вистинска убавица

21 јули 2020

Откако Кетрин Зета Џонс сподели фотографија од ќерка си Карис, медиумите се заинтересираа за оваа девојка.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) onJul 18, 2020 at 8:33am PDT

Таа пред две години се појави заедно со мајка си на ревија на „Долче и Габана“ од Висока мода и уште тогаш се појавија коментари дека Карис е новата миленичка на дизајнерите.

Две години подоцна, таа е сè посериозна за својата кариера како модел.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onApr 9, 2018 at 5:33pm PDT

На фотографијата што ја објави Џонс, Карис носи бел „слип“ фустан кој ги нагласува нејзините облини, а нејзината појава предизвика бројни коментарит.

Некои велат дека лични на Мајкл Даглас, додека други сметаат дека ја наследила убавината од мајка си.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onAug 1, 2018 at 5:25am PDT

Секако, нејзината појава предизвикува внимание, а доказ за тоа е што речиси и да нема светски медиум кој не ѝ посвети внимание и не ја објави фотографијата.

Ако навистина сериозно планира да влезе во модната индустија, ова е одлична „реклама“ за неа.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onJul 18, 2020 at 8:03am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onFeb 19, 2020 at 9:10am PST

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onDec 5, 2019 at 11:54am PST

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onSep 25, 2019 at 7:20am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onAug 16, 2019 at 4:49pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onJul 5, 2019 at 11:42am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onJun 18, 2019 at 11:40am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas) onJul 25, 2018 at 10:08am PDT

 

Објавено:
21 јули 2020
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
12.681 пати