Кога Џенифер Лопез ќе облече сензуален црвен фустан...

12 јуни 2023

Џенифер Лопез знае како и кога да привлече внимание и никогаш тоа не го прави случајно.

Со својата последна објава на Инстаграм, каде на неколку фотографии позира во сензуален црвен фустан кој патем одлично ѝ прилега, таа всушност направи вирална реклама за својата нова линија кокетли „Делола" што ги промовираше за првпат во април, годинава.

Оваа бизнис дама, додека позира во провокативниот асиметричен црвен фустан, во раце држи чаша егзотичен коктел Bella Berry, во истата боја.

Ако се сомневавте кои коктели ќе се пијат ова лето на плажа, Џеј Ло ги решава дилемите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Објавено:
12 јуни 2023
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.057 пати