Кога Шерон Стоун носи бикини...

10 јули 2017

... Тогаш сите медиуми пишуваат за тоа. Актерката годинава во март наполни 59 години, а телото сè уште го одржува во беспрекорна форма.

Неодамна на својот Инстаграм профил објави фотографија токму во костим за капење и предизвика лавина позитивни коментари.

 

Summer attitude. (: @pricearana)

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) onJul 5, 2017 at 1:57pm PDT

Ова е една од жените на кои времето ништо не им може и кои без разлика во кое животно доба се наоѓаат, едноставно зрачат со сексапил.

Ретро фотографиите што ги постира на социјалната мрежа, само го потврдуваат тоа. Веќе со години наназад таа успева да му одолее на забот на времето.

Иако веќе извесно време не е активна во филмската индустрија, сепак медиумско внимание не ѝ недостасува.

 

From corp retreat - last day. #chill

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) onJan 28, 2017 at 8:23pm PST

Кон почетокот на годинава исто така се појавија нејзини фотографии во бикини, а и тогаш ги собра сите пофалби поради својата природност.

 

WaterColors. #Retreat.

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) onJan 26, 2017 at 4:51pm PST

 

 

Corp #Retreat, 2017

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) onJan 27, 2017 at 6:13pm PST

фото извор: dailymail.co.uk/FlightRisk-Pule/AKM-GSI

Во прилог на летните фотографии оди и најавата на Инстаграм за нејзината соработка со фотографот Тимоти Вајт.

Погледнете:

 

Summer Fun. #Ready (Photographer: @timothywhitephoto Series 1 of 3) #Summer17

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) onJun 29, 2017 at 2:19pm PDT

 

 

Hello Weekend. Summer fun. (Photographer: @timothywhitephoto Series 2 of 3) #Summer17

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) onJun 30, 2017 at 11:34am PDT

 

Објавено:
10 јули 2017
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.313 пати