Кои се омилените модели на чанти на славните за ова лето

7 август 2013

Голема, мала, едноставна, пространа, класична, модерна, но пред сè брендирана и функционална. За таков модел на чанта најчесто се одлучуваат познатите холивудски ѕвезди за оваа летна сезона.

 

 

 

Погледнете ја галеријата и одберете го вашиот омилен летен модел:

 

 

Објавено:
7 август 2013
Категорија: 
Сцена