Криси Тиген ја има фотката на денот

14 август 2017

Откако моделот Криси Тиген викендов сподели семејна фотографија на Инстаграм профилот, денеска сите светски медиуми зборуваат за тоа.

 

Причината е нивната слатка ќеркичка Луна, која освојува со интересните фацијални експресии и бушавата фризура.

На фотографиите, Џон и Луна, гледаат филм, заедно со семејното куче и секако Криси, која е зад апаратот.

фото извор: Elle.com/Instagram

фото извор: Elle.com/Instagram

фото извор: Elle.com/Instagram

Инаку, моделот е една од ретките познати личности што е прилично транспарентна за својот приватен живот. Освен што често објавува фотографии од своето семејство, таа отворено зборува и за проблемите со кои се соочила како жена, а можете да ги прочитате на линкот тука.

А во продолжение погледнете уште неколку фотографии од прекрасната Луна, која е мала копија на тато:

 

 

 

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) onJul 31, 2017 at 11:30pm PDT

 

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) onJul 31, 2017 at 12:09pm PDT

 

 

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) onJul 24, 2017 at 11:27pm PDT

 

 

 

 

 

Објавено:
14 август 2017
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.279 пати