Кристина Ричи блесна во венчаница од Живaнши

1 ноември 2013

По тој повод, актерката реши да им ги скрати маките на новинарите и на својот профил на Твитер објави – Се извинувам, но едноставно морам да споделам што Рикардо Тиши дизајнираше за мене.

Елегантната венчаница која била специјално дизајнирана за Ричи веќе ги освои симпатиите на голем број девојки и се вброи во категоријата за најдобри венчаници на познатите личности. Актерката е во врска со Џејмс Хардеген со кого се запозна на снимањето на серијата „Pan Am“ во 2011 година, а се верија во февруари.

Објавено:
1 ноември 2013
Категорија: 
Сцена