Љубовните пораки и фотографии што познатите ги споделија за „св.Валентин“

15 февруари 2021

Американците вчера го прославија св.Валентин, а голем број од познатите ѕвезди се пофалија со своите подароци, фотографии и и љубовни пораки.

Не дека тоа не го прават и кога не е Денот на вљубените, но сега речиси и да немаше ѕвезда која не сподели некаква објава во име на љубовта.

Дел од нив ви пренесуваме во продолжение:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

 „Среќен „св.Валентин“ на најневеројатната мајка и најинспиративната сопруга... Те сакам многу Викторија (те сакаме многу)“, гласи пораката на Дејвид Бекам.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 „Февруари е нашиот посебен месец... месец кога одбележуваме годишнина... Првпат се запознавме на 1 февруари... два дена подоцна првпат излеговме и оттогаш до сега нема ден да не сме заедно или да не разговараме... продолжуваш да ме засмејуваш... ја сакам твојата чудно-смешна смисла за хумор... и како секогаш се трудиш секоја соба во која ќе влезеш да ја направиш повесела... Те сакам и се“ што правиш за мене и со мене...ти си мојот сакан“, е пораката на Џенифер Лопез, која се пофали со огромн букет рози кој го доби од нејзиниот партнер Алекс Родригез.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barack Obama (@barackobama)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama)

Објавено:
15 февруари 2021
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
3.117 пати