Лос Анџелес во очекување на „Греми“ наградите...

25 јануари 2014

Доделувањето на престижните музички награди „Греми“ закажани за утре вечер, е основната причина поради која Лос Анџелес деновиве е најпопуларна дестинација на сите инволвирани во шоу бизнисот. На забавите кои го најавуваат овогодинешното доделување на наградите присуствуваат сите оние кои сакаат да го привлечат медиумското внимание. Во продолжение правиме преглед на оние со највпечатливи стајлинзи како: Хилари Даф, Париз Хилтон, Рита Ора, Кристина Агилера и други.

Објавено:
25 јануари 2014
Категорија: 
Сцена