Луксузната вила на Бред и Анџелина на Мајорка

2 јуни 2016

Холивудскиот брачен пар Анџелина Џоли и Бред Пит поседуваат импозантни недвижнини ширум светот. Последна во низата такви е фантастичната, луксузна вила која се наоѓа на островот Мајорка.

Совршена за летен одмор со нивното големо семејство, оваа вила е проценета на 2,65 милиони долари, а е со површина од 900 метри квадратни.

Вилата има осум спални соби, огромен простор за дневен престој, огромна градина и секако базен и воодушевувачки поглед на Средоземното море.

Веќе знаеме каде семејството Џоли-Пит ќе го помине летниот одмор.

Објавено:
2 јуни 2016
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.848 пати