Маѓепсничка на посилниот пол - Бар Рафаели

24 декември 2014

Миленичката на посилниот пол, израелскиот топ модел Бар Рафаели е специјалното изненадување за читателите на шпанското издание на магазинот Мери Клер. Јануарскиот број освен провокативната насловна страница, содржи дополнителен едиторијал со Рафаели која позира во кежуал издание сочинето од парчиња на Дискверд, Интимисими и Loewe.

 

Сјајната фотосесија е апсолутно неверојатна, едноставна, а толку моќна преку сексапилот на прекрасната манекенка. Посебно среќни на фотографиите ќе бидат сите мажи. Уживајте!

 

Објавено:
24 декември 2014
Категорија: 
Сцена