Меланија Трамп и малиот црн фустан...

11 декември 2018

Кога е во прашање првата дама на Америка, Меланија Трамп, малиот црн фустан е доволен за таа да изгледа комплетно и екстравагантно и покрај едноставноста и чистината на моделот.

Токму во такво издание таа неодамна заедно со нејзиниот сопруг Доналд Трамп, со појави по повод приемот за прославата на најголемиот еврејски празник Ханука.

Малиот црн фустан со средна должина ја следи линијата на телото, а рамената се дискретно отворени, а крајниот изглед е надополнет со женствени црни салонки.

Едноставен, а отмен изглед.

 

 

Објавено:
11 декември 2018
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.020 пати