Метју Меконахи и Камила Алвес се сериозно стилска двојка!

20 април 2015

Сон на секоја девојка е покрај себе да има стилски маж со кого понекогаш ќе успее да ги совпадне своите комбинации. Нема ништо поубаво од стилска двојка која секогаш знае и има можности да направи кул стајлинзи на кои сите ќе се воодушевуваат.

Една таква двојка се прекрасните и талентирани Метју Меконахи и Камила Алвес кои секогаш пленат со својот изглед на црвениот килим.

Денеска, решивме да им посветиме малку повеќе внимание и да ги одбереме нивните најубави комбинации во кои некогаш се појавиле на јавни настани.

Бразилската манекенка и американскиот оскаровец се дефинитивно двојка за пример која секогаш знае како да се вклопи во стиловите. Таа е позната по нејзините исклучителни избори на дизајнерски фустани, а тој пак по совршено скроените костими на кои секогаш им додава малку од неговиот шарм.

Во галеријата подолу, погледнете некои од нивните најубави заеднички комбинации и инспирирајте се веќе за следната прослава со вашиот партнер.

Објавено:
20 април 2015
Категорија: 
Сцена