Модата по европските метрополи низ објективот на фотографката Рајмонда К

28 јануари 2023

Уличната мода знае да изненади, да восхити, а понекогаш и да шокира. Многумина се обидуваат да го пренесат тој уличен моден сенс преку својот објектив, а една таква е и фотографката Рајмонда К, која на инстаграм се преставува како Street Style SPY.

А што оваа “шпионка” неодамна селектирала да објави од улиците на Копенхаген, Париз, Милано и Лондон погледнете во продолжение.

ote>

Објавено:
28 јануари 2023
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
804 пати