Модна блогерка лансираше колекција чевли

3 септември 2013

Блогот на Кјара е еден од најпрегледните,па токму поради тоа со првата колекција ги воодушеви сите нејзини фанови. Пред неколку денови блогерката го објави видеото за колекцијата која е едноставно наречена – Кјара Ферагни.

Секој пар чевли има интересни апликации на себе, а Кјара изјавила дека лансирањето на оваа колекција и е најголемата авантура од кога го поседува блогот.

Објавено:
3 септември 2013
Категорија: 
Сцена