Моќна осумка за насловната на The Hollywood Reporter

9 декември 2015

Етаблирниот магазин The Hollywood Reporter, за најновата насловна страница, традиционално обедини осум моќни жени – актерки кои според овој магазин, годинава одиграле улоги вредни за најпрестижната филмска награда Оскар.

Џенифер Лоренс, Кери Мулиган, Кејт Бланшет, Џејн Фонда, Бри Ларсон, Хелен Мирен, Шарлот Рамплинг и Кејт Винслет, се осумте талентирани дами што заедно позираа пред Милер Моблеј.

Погледнете дел од нивните фотографии.

Објавено:
9 декември 2015
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.155 пати