Најдобрите меѓу најдобрите за септемвриската насловна на Interview Magazine

27 август 2013

 

 

За својата септемвриска едиција магазинот Interview реши да има седум насловни кои ќе бидат одбележани од седум убавици. Супермоделите Кејт Мос, Наоми Кемпбел, Дарија Вербови, Амбер Валета, Стефани Сејмур, Кристи Тарлингтон и Линда Евангелиста позираат пред фотообјективот на Мерт и Маркус во црно бели комбинации. Моќно, секси и неодоливо топло добредојде на есента!

 

 

 

 

 

 

 

 

Објавено:
27 август 2013
Категорија: 
Сцена